Ödeme ve Teslimat

1 – Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi)

İletişim sayfamızda tanımlı banka hesaplarımıza havale yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.

2 – Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı Çekimi

      Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yada 2-12 ay arası taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde sipariş sonunda kredi kartınızdan tutar, hemen çekilecektir.

3 – Firmamızda Kredi Kartı Çekimi

     Firmamıza gelerek kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan tek slip veya 2-12 ay arası taksit seçeneklerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

4 – Mail-Order Kredi Kartı Çekimi

      Tarafınızdan onaylı alışveriş tutarının, firmamızda bulunan kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan elle girilerek çekilebilmesi işlemidir. Bu işlemi yapabilmemiz için gerekli olan formun tarafınızdan doldurularak imzalanması gerekmektedir. Ayrıca kredi kartı ve nüfus cüzdanınızın arkalı-önlü fotokopisi de gereklidir.

5 – Posta Çeki Havalesi

     PTT Bank aracılığı ile posta çeki hesabımıza ödemenizi yapabilirsiniz. Posta çeki hesabımızı iletişim sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

6 – Tek Çekim Ödeme

   Vereceğiniz siparişlerde Türkiye’nin neresinde olursanız olun, evinizin rahatlığında alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

7 – Alternatif Ödeme Sistemi

    Uluslararası güvenilirliğe sahip, PAYTR Ödeme Sistemleri sayesinde; ister bakiyenizden, isterseniz de kredi kartınızla güven içerisinde ödeme yapabilirsiniz.

Teslimat

  • Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.
  • Firmamızdan ürünleri kendiniz teslim alabileceğiniz gibi, duruma göre adrese teslim hizmetimizden de yararlanabilir veya kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz.
  • Siparişleriniz, onaylandıktan sonra stoklu ürünlerde en geç 3 (üç) iş günü , yeni üretim yapılacak ise 15 (onbeş) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilecektir.
  • Ürünü teslim alan kişi ürünün kusursuz olduğu konusunda gerekli kontrolü yapmalı, hasarlı veya hatalı paketler kesinlikle teslim alınmamalı, kargo firmasıyla geri gönderilmeli ve 3 gün içerisinde durumu tarafımıza, iletişim içerisinde yer alan “İade Formu”nu kullanarak mail göndererek bildirmelidir. Ürünü satın alan kişi, siparişini teslim aldığında, ürünün hatasız ve kusursuz olduğunu kabul etmiş sayılacaktır.